Pomoc v boji proti Covid-19 přijíždí prostřednictvím předizolovaného potrubí P3

Pomoc v boji proti Covid-19 přijíždí prostřednictvím předizolovaného potrubí P3

P3ductal careplus: zvolené řešení pro jednotky intenzivní péče v Neapoli, Casertě a Salernu

Připomeňme, že pandemie Covidu-19 v Itálii začala na konci ledna 2020 a nákaza se začala velmi rychle šířit. Itálie se pak během jara 2020 stala nejvíce zasaženou zemí v celé Evropě.

V každém z neapolčanů zůstává dosud v živé paměti kolona nákladních vozidel vjíždějících do města a přivážejícíh 72 modulů lůžek určených pro jednotky intenzivní péče. Tento náklad byl součástí 120 modulů přidělených pro oblast Kampánie a byl postaven ve speciálních kontejnerech určených pro rychlou instalaci. V té době hrála rychlost zásadní roli, ale neméně důležité bylo i zajištění nejvyšších standardů výkonu. Kromě ostatních aspektů bylo nezbytné udržovat správné termovlhkoměrné podmínky uvnitř místností a dodržovat nejvyšší úroveň hygieny.

Z těchto důvodů bylo rozhodnuto pro vzduchové potrubí P3ductal careplus, které má na straně určené pro cirkulaci vzduchu revoluční nanostrukturovaný povlak z tekutého skla, který je schopen snížit, díky takzvanému lotosovému efektu, možné hromadění prachu a pevných částic a zároveň zajistit plnou antimikrobiální účinnost.

Přečtěte si rozhovor Federica Rossi s Enricem Venturato – výkonným ředitelem společnosti MED, která vyrábí moduly intenzivní péče – a Antoniem Temporinem – technickým ředitelem P3, který vás obeznámí s historií inovativního řešení P3ductal careplus.

P3ductal careplus laboratorní testování