O nás

KDO JSME?

Jsme mladá a úspěšně se rozvíjející firma. Sídlo a pobočku máme v srdci Hané na Moravě a další v Čechách, východně od Prahy. Na našich stolech obvykle najdete hromadu papírů od technických nákresů, katalogů, cenových nabídek až po fakturaci. Pravidelně v pondělí dáváme hlavy dohromady na společné poradě. Občas si při práci pro sebe mluvíme nahlas a máme rádi dobré kafe. Jsme k zastižení osobně, po telefonu nebo na e-mailu.

NAŠE HODNOTY

  • SPOKOJENOST – nasloucháme našim zákazníkům a partnerům. Snažíme se jim navrhnout vždy nejlepší možnou alternativu. Přinášíme bezpečné a kvalitní produkty za tu nejlepší cenu.
  • PŘÁTELSTVÍ A PODPORA  – snažíme se, aby práce přinášela radost. Podporujeme osobní snahu a motivaci zaměstnanců formou různých benefitů a firemních akcí. Každý zvlášť a přitom dohromady tvoříme přátelský celek, který se podílí na cílech a hodnotách společnosti.
  • DŮVĚRA – jsme fér a plníme sliby. Jednáme otevřeně a s respektem. Dbáme na čestnost a slušnost. Chceme, aby se každý s námi cítil důvěryhodně a příjemně.

NEJNOVĚJŠÍ REALIZACE