Ventilátory

Ventilátory Aerauliqa lze integrovat a sladit s jakýmkoliv vnitřním prostředím. Zajistí vám vyšší zdravotní přínosy a splní náročné požadavky moderního života. 

AERAULIQA

To pravé pro koupelny či toalety

Ideální pro odsávání vzduchu v koupelnách, toaletách a malých a středních místnostech. Vhodné pro odsávání vydýchaného vzduchu přímo do venkovního prostředí nebo pomocí krátkého potrubí (max. 3 metry). Jednotky lze namontovat na stěnu či panel, na strop nebo na okno.

QD

Pro bytové i nebytové prostory

Kompaktní ventilátory určené pro výměnu vzduchu ve všech obytných a komerčních aplikacích. Instalace vertikální nebo horizontální. Jednoduchá montáž. Dostupné velikosti 4 průměrů, vhodné pro připojení k potrubí větších délek.

QMF

Pro krátké odvodní potrubí

Pro kratší vzduchotechnické potrubí s nízkou tlakovou ztrátou. Integrovaná zpětná klapka. Průměr napojení 100, 120 mm. Pro odsávání vzduchu v koupelně, na toaletě a v malých a středních místnostech. Jednotky lze namontovat na stěnu či panel, na strop nebo na okno.

QS

Pro povrchovou nebo zapuštěnou (sádrokartonovou) instalaci

Ideální pro odsávání vzduchu v malých a středně velkých místností. Výkonné odsávací ventilátory navržené k překonání odporu systémů s dlouhým potrubím. Jednotky lze namontovat na stěnu či panel nebo strop. Navržené pro povrchovou nebo zapuštěnou (sádrokartonovou) instalaci prostřednictvím speciálního příslušenství na vyžádání. Montážní konzole na stěnu součástí balení, volitelně montážní konzole do sádrokartonu.

QX

Špičkový tichý odsávací ventilátor

Pro odsávání zatuchlého vzduchu z malých a středně velkých místností, jako jsou toalety a koupelny v domácnostech, hotely a kanceláře. Koncipovány tak, aby překonávaly odpor dlouhého potrubního systému. K zabudování do zdi nebo do podhledu. Vhodné pro vestavnou montáž a pro současné odsávání pachů a par z okolí, z WC mísy nebo přilehlých místností.

QXD